هواکش های سانتریفیوژ

هواکش های سانتریفیوژ / محصولات

هدف اصلی این نوع هواکش ها انتقال (تهویه) هوا از جایی به جای دیگر است. تولیدی مه گستر توانایی ساخت انواع هواکش سانتریفیوژ در ابعاد مختلف و برای مصارف مختلف را با قدرت موتور 0.5 اسب تا 400 اسب داراست. به طور کلی این نوع هواکش ها در دو نوع فوروارد و بکوارد تولید می شوند.

تفاوت هواکش فوروارد و بکوارد چیست؟؟ تفاوت اصلی در نوع هوادهی هواکش است که به دلیل تفاوت در طراحی و شکل پروانه هواکش به وجود می آید. هواکش های فوروارد حجم هوای کمتری را با توان بیشتری نسبت به هواکش های بکوارد انتقال می دهند. برای روشن شدن موضوع تفاوت بین "فوت کردن" و "ها کردن" را در نظر بگیرید. هواکش فوروارد مانند "فوت کردن" و هواکش بکوارد مانند "ها کردن" عمل می کند. در صورتی که به هواکش سانتریفیوژ نیاز دارید، حتما قبل از سفارش محصول جهت انتخاب نوع و قدرت هواکش با ما تماس بگیرید.

بنا به مورد استفاده و سفارش مشتری در طراحی و ساخت این نوع هواکش ها تنوع زیادی می توان به کار برد؛ به طور مثال موتور هواکش می تواند به صورت مستقیم به پروانه متصل شده ویا توسط شافت و یاتاقان با پولی (جنس پولی چدن ضد سایش است) و تسمه این اتصال صورت بگیرد. جنس بدنه و پروانه هواکش نیز می تواند از ورق آهن، گالوانیزه ویا استیل باشد. قابل توجه اینکه جهت بالابودن کیفیت بدنه، برای جوشکاری هرنوع ورق (آهن، گالوانیزه یا استیل)، از سیم جوش و دستگاه مناسب همان ورق استفاده می شود.

جدول مشخصات فنی هواکش های سانتریفیوژ


گالری تصاویر هواکش های سانتریفیوژ

هیتر گلخانه ای چیست ؟

دستگاهی است که به وسیله مشعل و کوره استیل حرارت تولید کرده و به وسیله دو یا سه عدد فن، آن را به نقاط مختلف گلخانه هدایت می کند. دارای تابلو برق تمام اتوماتیک است و برای کنترل نیاز به نیروی انسانی ندارد. علاوه بر گلخانه در سالن های ورزشی، مرغداری و هر فضای سربسته ای که نیاز به گرم شدن دارد استفاده می شود.